nebreč, nemá to cenu...

Únor 2011

Díky bohu

23. února 2011 v 20:26 | Kay |  MY
Ahóóój!!! mám dobrou náladu jelikož sem zase po dlouhý době byla ve stajích. Yes, yes! Bylo to super trenérka byla hodná, kupodivu (měla asi dobrou náladu). Sice sem byla na Prckovi a né na mí milovaný Sesince ale to je detail bylo to super!!! fajn chtěla sem sem dát Sesinčinu krásnou fotku ale s timhle novim to trošku neumim takže kdo by měl zájem se na ní podívat tak na googlu ji najdete pod SECRET´N SESI je kráááásná.¨ no tak já bych šla čaukyyyy!!

fotky z lyžáku lyžaři

22. února 2011 v 19:05 | Kay |  svět
=Šimon

=Fanda

=Bert

=Votoček

=Armel

=Ter

=Kubík??

=Terka

=Jojo

=M.M.

tak to už zašlo daleko..

21. února 2011 v 19:48 | kay |  Ekologie a Zvířátka

Jo jasně tak tohle už ste přehnali...(Pár nechutných videí)fotky z lyžáčku

21. února 2011 v 19:34 | Kayla |  ze školy
=snowborďáčci (dan,tadeáš,krýša)

=snowboarďačky (míša,bet)

=všichni

=Kryštof

=Míša

=Taděáš

=Dan

=Bet

=Tadeáš

=Proč jezdit na nohou když můžem na prdeli? (Ninka,kiki,já)


=jedemeeeee

=Já

=David

=Jeroným??
=Pavel

=Ferda

=Evžen

=Kdo jiný než já?


=Radovan

Tak jo lyžaři taky někdy budou asi zejtra PP

come

20. února 2011 v 20:39 | Kay |  MY
A vrátili sme se z lyžáčku, no asi zejtra dám nějaký fotky. Teď se omlouvám jelikož zejtra máme dvě hodiny češtiny a Zárubová bude po tejdnu na lyžáku pěkně hnusná tak pa.

Naše ročníková hymna :D 


ÁÁÁÁÁÁ

12. února 2011 v 10:19 | Kay |  ze školy
Cha, Cha, Chááá. Yes a za hodinku se vyráží do Špindlu na lyžáček, juchů. Bože já se těšim samozřejmě že vám sem po návratu dám nějaký fotečky jako z toho minulýho :DDDD.
Nikolka nám tam jede se zlomenou rukou, no...nevim co tam bude dělat, nevadí!
Pár lidí se tam asi zabije, jelikož sjezdovka před chatou, kde se budou učit jezdit začátečníci je zku*veně prudká, mi věřte. Ale já se už těšim na můj milovanej Svaťáček, yes yes!!!!


Tak já si du ještě dobalit tak, papa!

Ualaaaaaa

11. února 2011 v 19:39 | Kay |  ze školy
Tak jo dneska už sem ok, a zejtra budu ještě víc....JEDE SE TOTIŽ NA LYŽÁČEK...supeer! Ha, ha nezáviďte! né fakt moc se tešim, jako všichni!!!
Jak dlouho sem na tom nestála, prkýnko moje zlatý už rok sem ho nevytáhla!!!! Taže vůbec nevim co psát jelikož bych se jenom vytahovala že se tejden nebudu učit atd..

 no takže teď vyberu náhodně nějakou písničku a dám jí sem....
PP

Cry

10. února 2011 v 20:10 svět
Páni na začátek by se asi dalo říct že je to už můj vlastní blog ostatní tři holčičky už nám na blog zapomněli, no jo co se dá dělat.


Dále téma týdne mi fakt nahrálo jelikož můj smysl život teď žadnej vážně neni :,(. Jo vlastně sem na sebe úplně nejvíc pyěná, no vážně, trhla sem svůj dosavadní rekord 2,5 hodin. Brečela sem necelý  čtyři hodiny, jenom, že?


Prostě je toho na mě moc a moc. ON je pryč a já mám dojem že už to můžu vzdát-to byl hlavní důvod kvůli kterýmu sem brečela nejdýl. Dále mí drazí rodiče sou ty nejvypatlanější lidi který sem kdy potkala, opět to myslim zcela vážně, teď už to neni psaní ze zkratu už sem se stihla uklidnit. Otec mě seřve za blbej výsledek z testu a to sem měla 5 z 8 takže sem prošla, no a? Byl to jeden blbej test ty demente!!! ostatní sou nad 90 % tak co řešíš?
Pak sem se tenhle tejden nedostala do stájí kde se vždycky aspoň trochu uklidnim, takže to bylo všechno ještě horší. A ostatní věci, slova a CITY se k tomu jenom přidaly.

Pálej mě oči tak že se to nedá vydržet, no upřímě já se jim nedivim čtyři hodiny daj zabrat... a teď ještě zírám do compu. Bejt mejma očima tak si Vypadnu a odkutálim se někomu jinýmu...
No tak já bych šla, protože když o tom všem zase znova přemejšlim chce se mi zase brečet...