nebreč, nemá to cenu...

Září 2010

líná...

29. září 2010 v 16:18 | Kájísek!!! |  MY
Bože, byla by lež kdybych řekla že nestíhám času mám dost ale sem tak neuvěřitelne líná že to prostě nejde. Mě se prostě nechce, a takovejhle postoj mam v poslední době ke všemu no jo prostě sem moc líná...

depka

13. září 2010 v 17:36 | Kajka |  MY
No jo já vim další z mnoha. Tentokrát spočívá v tom že sem měla sen, že všichni okolo mě se na mě vysrali, všichni na kterých mi kdy záleželo. Pokud vůbec někomu...někdy...
Pokud to všichni nepředstírali, to že mě maj...aspoň trošku rádi.
Všem na mě přestalo záležet, život se pak změní v peklo. Tou dobou pochopíte že kámoši pro vás nejsou všechno ale mnohem víc, ale to už je moc pozdě. Teda pokud někdy bylo dřív než pozdě.
Tou dobou je život horší než peklo, kvůli kámošům. Nebavjej se s váma, kecaj vám, lžou...
...a pomlouvaj vás. hnus!
už nemáte nikoho na koho byste se mohly spolehnou. Nikdo se s váma nebaví,     jste nic.

Vzbudíte se dete do školy, poté se vrátíte domů a pochybujete jestli to místo snu nebyla vize...

nestíhám, nestačím...

8. září 2010 v 18:03 | Kájulínek |  MY
Všichni znáte tu písničku ze včelích medvídků co zpívá kvapík, ne?
No já vážně nestíhám, ten školní časák mi vážně dává zabrat. Takže zase letim já jenom abyste věděli že ještě žijem (což vás sice moc nezajíma, protože na náš blog chodíte jenom z nudy, né že byste si řekli jé já se chci mrknot na Cool krávy). jo málem bych zapoměla terce včera na Folimance šlohla malá 5ti letá cikánská holčička mobil ona vám vo tom asi napíše já jenom kdyby ne, tak pa.

3. den

3. září 2010 v 15:28 | Kájísek |  ze školy
Kdyby i tenhle den proběh stejně jako ty předchozí tak by mě právě teď vezli do pasťáku za několika nnásobnou vraždu. Ale dneska to i docela šlo sice sme se taky učili ale no spíš opakovali narozdíl od včerejška! Hlavní důvod proč dneska píšu je ale ten že sem se rozhodla i s Terkou do redakce školního časáku, nastarosti sme dostali rozhovory s učiteli, horoskopy a nějaký příspěvky. Dle mě to je docela prdel , třeba Kiwi(učitel) má velikost podprsenky 85A a dětem vysvětloval životnost a neživotnost kteráse určuje pouze u m. rodu a jako příklad uvedl lahev, jak chytré. No všechno to máme stihnout do 13.9. ale rozhovory z části už máme a to vostatní tolik času nezabere. Už se docela těšim na první vydání. Tak pa

to je zase NÁLADA

2. září 2010 v 17:17 | Kajka |  ze školy
Druhej den stál pěkně za hovno, ty kráso my máme druhej den školy po dvo měsících prázdnin a voni nám už cpou aájinu a středověk, no to ať se dou bodnout!!! Mám ještě horší náladu než včera a to sem si myslela že to už ani nejde, de!!! Vyvraždit všechny učitele na celym světě, a svět se rázem zbaví dementů! Ještě ke všemu sem byla na nějakym retardovanim vočkování po kterym mám ruku v háji protože když s ní hnu tak to neuvěřitelně bolí (ano takže vám sem píšu jednou rukou). Taky na tom mám zelenou náplast z žirafkou, lvíčkem a nevim čim, jů to je vážně super (Terko já vim že tys to nepochopila, to jů... je ironie).
Pa lidi doufám že ste se dneska měli aspoň o něco líp něž já, pa.
beautiful eyes...
jo mám pro tu písničku určitý důvody ale no, tak je docela hezká tak vám nemusí vadit
(P.S. i kvůli těm důvodům mám dneska tak blbou náladu, pa

nálda

1. září 2010 v 18:43 | Kajka |  ze školy
Ty vole to je zase nálada, první den školy. Jo právě de v rádiu tabáček od Chinasek..."pohoda klídek a tabáček"...to je vážně trefný. Jó no jasně že na kámoše sem se těšila, ale ne tak aby to přebilo zklamání z konce prázdnin a začátku školy. sice dneska jenom 45min. ale i tak zajímavej zážitek. A co vy jak ste to snesly (pls nepište do komentů např. bylo to skvělý, ještě zhoršit náladu vážně nepotřebuju,(Natko))?
.

Mé náladě neprospívá ani počasí, teprve včera sme se s Barunkou vrátily z Maďarska ze 30 do 8stupňů, dokonalý!!! No nic tohle mě nebavý (vzpomínání na prázdniny) takže pa.