nebreč, nemá to cenu...

Červenec 2010

mhm

25. července 2010 v 21:56 | Kajka |  MY
Ahojky, tak co? Co prázdniny? Jak je?
Tenhleten weeeek byl nejky z celejch prázdnin. S Terkou a Barčou na raftu (a s b.mamkou a janičkou(Karla záměrně vynechávám)), supeeer!!! Před každym jezem, i před těma s dřevěnou nástavbou, Péťa=b.mamka panikařila...  a nevypadnem z lodi???apod.
Nej hlášky:

Terka mi z palandy hází můj mobil a pak chci medvídky a tak mi je podává...
  • A to sme nemohli udělat i s tim mobilem?
usínáme a Péťa:
  • Já ten spacák nezapmu až nahoru.,A kam ho máš?, No k obličeji.
Jedem jěště s takovo good partičkou lidí a kolem projíždí chlap s holkou na kanoi, a jeden z partičky:
  • Ten je dobrej v příštím životě bych chtěl být jako on.
Usínáme a Péťa:
  • Co sis dala na voči? Tílko. A to musim mít nějak zavázaný? Co když pudu na záchod?
  • Nemáte někdo špunty do uší? Dej si tam tílko.
V chatce:
  • No tady to je jak v L.A.
Rozhovor s Terkou:
  • To je jenom mobil né Růža.,Sakra já ho zrovna skopla dolů.
A ta partička lidí??? machři s nimiž sme se seznámili díky alkoholu, m¨no prostě ty čtyři dny na vodě které sme převážně trávili v občerstvení byli super!

No a ve čtvrtek se jelo k nám na chatu kde se bylo až do dneška a bára zjískala přezdívku rozpláclej netopýr zavaný fontánka brežněv. Bylo to boží sme v kravíně ve skladu sena a slámy na balících hráli na honěnou a na scovku, Terka si nespíš udělala něco s rukou ale bylo to fajn.

Mějte se, zejtra odjíždim na tábor takže delší dobu zase nepočítejte z článkem,PP!

do anything

7. července 2010 v 13:54 | karolínka |  MY
No tak já vám vážně newim. Já nevim co vám napst, já chápu že některé to sere, ale já nevím. Takehle vo prázdninách je míň témat než bych si myslela. A ještě ke všemu prázdniny z většiny trávim tam, kde neni internet nebo kde se nepřipojim k síti. Včera a dneska sem psala/píšu z domova ale za hodinku zase vyrážíme na chalupu což znamená že další článk ode mě bude tak v pondělí a to neni jistý. Dneska sem byla na Chodově, mám úplně boží žlutý tričko kde je vopička a za ní sou v pozadí lebky který maj místo hlavy bombu je to totálně cool a boží a děsně se mi líbí, a ještě ke všemu bylo ve slevě. A budu zlá a neřknu vám kde sem ho koupila protože vy byste si takový hezký tričíčko taky koupili (nejsem úchyl), že jo Honzo. dále mám takové pěkné úzké džíny , takový modro-černý a sou úpa boží. Tak abych vás neunudila, tak vo tomhle přestanu žvatlat, a téma článku. to abyste se vo prázdninách jenom neváleli doma u telky či u počíku! PP! Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!" V rusku mají na armádních vysílačkách napsáno: PAMATUJ! CHUCK NORRIS NASLOUCHÁ! Archeologové vykopali slovník pocházející z roku 1236. V něm bylo slovo "Oběť" definováno jako "Ten který potkal Chucka Norrise" Bin Ládin se ve skutečnosti neschovává před americkou armádou, ale před Chuckem Norrisem! Bruce Lee zemřel z neobjasněných důvodů, Chuck Norris mu den před jeho smrtí chystal pohřeb. Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali. Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu. Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet. Neni důležité vyhrát, ale nasrat toho, kdo vás porazil. Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej. Život je jako žebřík do kurníku. Krátkej a posranej Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se udělala sama. Je hezké vidět hrát si děti na trávě, do té doby než ji začnou kouřit. Každá věc se dá logicky vysvětlit. Teda až na počet členů Kelly Family. Co můžeš udělat dnes, neudělěj ani zítra a máš dva dny volna. Přestat kouřit je velmi snadné. Sám jsem přestal už více jak dvacetkrát. Strana zelených je uskupení lidí, které spojuje pouze obdiv k úsporné žárovce. Seznam - najdu tam co neznám. Google - najdu tam co hledám. Týmová práce je důležitá hlavně proto, aby bylo možno svést vinu na někoho jiného. Kdo jinému jámu kopá je někde na brigádě.

prázdniny

6. července 2010 v 21:02 | Kája |  MY
No jo už je tomu tak, sou prázdniny. Už začaly což je bezva ale zase skončej, bhééhéhééé. No jo, mtm v pátek sem měla narozky, dárky celkem fajn, no. Já nevím co vám psát a to je blbí protože vo prázdninách here moc článků nebude a ještě ke všemu budou stát za hovno. No co se dá dělat...
Jo víte vo co de v tématu týdne, já vůbec?! Tak jo v rádiu de láska v housce tak vám to sem dám pp!!!