nebreč, nemá to cenu...

End

24. června 2010 v 17:30 | Karolína |  ze školy
Já nevim, je mi tak nějak zvláštně. Jako by tenhle konec šlolního roku byl definitivní. Prostě příští rok už budem ty druhostupňáci který to maj zmáknutý, který už maj taspoň nějakej respekt. Mám dojem že od příštího roku už budeme jiný, konec malejm dětem. Já prostě nevim jak sem k tomuhle přišla ale mám dojem že to tak vážně bude. Minulej rok když sem se loučila s Aj a Veve sem myslela že to je ten konec, konec 1. stupně, konec některých kamarádství, konec...! Ale bylo to spíš naopak, jasně že jakejsi konec něčeho tam byl ale začátek, nový lidi, nová třída to přebyli. Ukázalo se opravdový kamarádství který vydrží všechno a pak i to který se ani jako kamarádství brát nedá...

Byla sem nervózní na záčátku tohohle š. roku, jestli si najdu další opravdový kámoše, jestli se se mnou budou lidi bavit. A teďvlastně ano nevim proč. Mám ráda snad všechny lidi ve třídě (a i ty divný vyjímky by mi tam asi chyběli př.
eliška-koho bysme uráželi
betyna-komu bysme nadávali
robert-kdo jinej se dá šikanovat
apod.) a našla sem si tam úplně boží lidičky který mám mocinky moc ráda a nevyměnila bych je za nic- Barču a Terku.

Já ani tak moc nechci aby už byli prázdni, jasně učení nijak nemiluju ale dva tejdny školy by mi ještě nevadili (samozřejmně prázdky by byli o to delší).
No toť mé myšlenky, mějte se hezky a buďte cool a v případě se nebojte přiznat i cool cows!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama