nebreč, nemá to cenu...

Červen 2010

auůuůuůůů

29. června 2010 v 19:47 | Kajka |  MY
No denska druhej den ve stájích. Máme tam bejt na devátou ale my s Terkou sme tam byli vo hoďku dřív, a tak sme se šli pozdravit se všema koníčkama, Máňou-divokim děsně tlustym prasetem, Agátou, Jůlií a Romeem-kozy, stájovejma číčama, a pejsánkama. Všechny sme vobešli a zastavili sme u Greitíčka a von mě celou zašpinil, poslintal atd.
Pak sme šli čistit a na procházku byli sme taky na jízdárně no to je jedno. Důležitý ale je to že mě bolej moje zlatý nožičky ze steheního sedu bez třmenů, ne neřešte co to je. Blá,blá,blá no to je prostě všechno jedno takže pa.

photečky from tanyny

27. června 2010 v 21:32 | Kajka |  ze školy

To je divný..

25. června 2010 v 16:32 | Terka |  ze školy
Čau lidi..
dneska poslední den ve škole.. každej by se v září na našem  místě pochcal radostí.. :D
Ale dneska když byla rozlučka s deváťákama tak nám docvaklo že za chvíli budem na jejich místě my.. teď to už prostě hrozně rychle uteče.. já nechci!! Nechci z tý školy..  Je tam prdel!! Co budu ty dva dlouhý měsíce dělat??


a teďka trochu něco jinýho:

Ze včerejška na dnešek u nás spala  Bára.. Byl to boží večer a taky odpoledne.. mocinky ti děkuju "Barunko".. :DD
Odpoledne sme šli do flory.. mysleli sme že tam seženem nějakej dárek (mě k opožděnejm narozkám).. nic sme nesehnali.. tak sme šli do kina na sex ve městě 2.. nejbožejší film.. možná pro někoho pí***ina.. alle pro mě prostě dobrej film.. ;-))
Skončil asi v půl šestý.. Potom sme jeli na Chodov.. první"zastávka" byla v NewYorkru.. tam sme koupili kravatu a šátek.. (pro každou něco..).. potom sme si koupili spoustu jinejch věciček.. :))
Potom sme šli dolu do bejvalý Hypernovy.. tam sme nakoupili žrádlo a taky jedno hrozný DVD..
: Žáby k zulíbání.. (hrozná pí***ina..). kdyby ste na to chtěli koukat tak se radši nekoukejte.. ;))
je to o slepicích.. ale docela dost sme se zagebili.. :)) to víte filmy pro menší.. :)) tak nic budu muset končit. zatim..;-) mam vás ráda..;-)


                             


Jestli na to chcete zajít.. tak radim: JOOOOOOOOO!!! :))
TĚŠIM SE NA VÁS LIDI.. :DD

End

24. června 2010 v 17:30 | Karolína |  ze školy
Já nevim, je mi tak nějak zvláštně. Jako by tenhle konec šlolního roku byl definitivní. Prostě příští rok už budem ty druhostupňáci který to maj zmáknutý, který už maj taspoň nějakej respekt. Mám dojem že od příštího roku už budeme jiný, konec malejm dětem. Já prostě nevim jak sem k tomuhle přišla ale mám dojem že to tak vážně bude. Minulej rok když sem se loučila s Aj a Veve sem myslela že to je ten konec, konec 1. stupně, konec některých kamarádství, konec...! Ale bylo to spíš naopak, jasně že jakejsi konec něčeho tam byl ale začátek, nový lidi, nová třída to přebyli. Ukázalo se opravdový kamarádství který vydrží všechno a pak i to který se ani jako kamarádství brát nedá...

Byla sem nervózní na záčátku tohohle š. roku, jestli si najdu další opravdový kámoše, jestli se se mnou budou lidi bavit. A teďvlastně ano nevim proč. Mám ráda snad všechny lidi ve třídě (a i ty divný vyjímky by mi tam asi chyběli př.
eliška-koho bysme uráželi
betyna-komu bysme nadávali
robert-kdo jinej se dá šikanovat
apod.) a našla sem si tam úplně boží lidičky který mám mocinky moc ráda a nevyměnila bych je za nic- Barču a Terku.

Já ani tak moc nechci aby už byli prázdni, jasně učení nijak nemiluju ale dva tejdny školy by mi ještě nevadili (samozřejmně prázdky by byli o to delší).
No toť mé myšlenky, mějte se hezky a buďte cool a v případě se nebojte přiznat i cool cows!!!

Brý ráno

23. června 2010 v 7:02 | Kajka |  MY
Já sem vážně totálně divná!!! No jo měla sem vstávat v půl osmý ale ne já se vzbudim v 5:49, ne to neni normální. Horší je že já sem už potom ani neusla!!! Normální člověk když se probudí brzo de zase spát ne??? Chjo já sem vážně totálně divná.
Jěště k tomu mám dobrou náladu i když sem vstala brzo a mám jí i s vědomím že sem divná. Tak už to prostě je.
Tak jo já si du dát poprvé když du do školy pořádnou snídaňku protože mi totálně kručí v břiše a protože na ni mám konečně čas.)
Hezkej den!!!

(šípková) Růženka

22. června 2010 v 19:49 | Kajka |  ze školy
Dneska sem sežrala nejmíň kilo slaďoučkejch bonbonků! Mňam! Terku pořád balí Růža a tak je pořád u nás ve třídě, a přiznávám zvyla sem si dneska byla i docela prdel. No ale prej jednu přestávku k nám přijde, my sedíme a kecáme na shodech a von Terce nabídne bonparky: "Nechceš bonbónky?"
Terka uraženě "Ne!" von vodchází a já nevěřícně že to nevzala "Ale já jo..." Růža se vrací a Tadeáš se mu je snaží vyrvat nepovede se mu to a slaďoučký bonparky skončej u mě, a to mi je dal dobrovolně.
 No a byla ještě prdel, no takhle nebylo by to vono kdyby si Terka neudělala alespoň malej trapásek a tak já rozbalim bonbóny, rozdávám je holkám (samozřejmě že nejvíc zbylo mě) Terrka nastaví ruku a řiká "tyhle ty sou úplně nejlepší" já" No tak proč sis je nevzala???" a Růženka výtlem. No jo ale to je život Terezko a ty vobrázky jsou pro tebe:

No a aby sme měli to kilo byla u nás Richtermocka a dala nám do třídy tašku plnou bonbónů, mňam, mňam!!!
PáPá

tak nějak...

21. června 2010 v 19:18 | Terka.. |  trotl girls
Čau lidi.... ♥
TWL.. Dneska ty tance.. no něco už psala kája....
no tak já byla se Šímou.. a ten je asi tak dva metry vysokej.. takže super no...;-))

BOŽE!?!?! Teďka sem v telce viděla reklamu na Oslavu narozek Michala Davida.. BOŽE! No,,, tak to bude fakt super.. :-(

Jo a proč je rubrika tohohle článku> trotl girls?? Protože Elina odjela neznámo kam. A to je supéér!! :DD 

tanyny

21. června 2010 v 18:39 | Kááájínek!!! |  ze školy
Dneska sme se učili ty společenský tance, no a já byla o víkendu u sestřenic a malýho bratránka no a mysme tuhle debilitu (s.tance) a Viki řikala slovo tancovat a bratránek začal běhat po pokoji a křičet tanyny tanyny, takže název článku je prostě logickej.

No takže dneska sme měli to tancování a spojili nás s béčákama a učili nás polku a valčík. Brrr! Až budou photečky určitě vám sem některá dám (já nebo vostatní). No ale tančila sem s blablabla a se Zazou prej já tancuju na špičkách a ještě se musim natahovat? No je to normální? A zas tak zakrslá nejsem.
A jinak sem na sobě měla božííí šatečky který sou včera koupený. Já jinak šaty nesnášim ale tyhlety se mi mocinky líbjej.

No já asi končim newim co psát...

Ale teď mě napadlo Terku balí takovej vosmák Růža, no a von je u nás každou přestávku taky debilní. Je si divnej.
¨
tak pápá

úspěch?

21. června 2010 v 18:25 | Kájísek!!! |  MY
Úspěch? Co je to? Prostě nějakej pojem. Úspěšnej je vlastně každej, záleží na tom co se považuje za úspěch. Bezdomovec je vlastně tay úspěšnej, dejme tomu,protože přežil. Sme všichni úspěšní jenom míň či víc. Prostě a jednoduše neni přesně danný co to je, a jak se hodnotí. Takže prostě sme všicni úspěšní!!!
PP

??? SMRT??? no a?

21. června 2010 v 11:00 | M.Š. |  svět
ahojky lidi sorry že sem nenapsala dřív ale vážně nestíhám. Tak jo k věci víte co si někdy ze všeho nejvíc přeju chcípnout někdy je toho na mě vážně dost a pak bych nejraději chcípla tDY je pár obrázk

fakt cool co?