nebreč, nemá to cenu...

Květen 2010

Tak jo...

31. května 2010 v 18:19 | Kajka |  ze školy
...matiku sem zvládla. Teda matika mi vždycky šla ale i tak z toho miám radost. Získala sem 23/24 a ten jeden bod mi chyběl protože sem nezkrátila zlomek.Ale no nevadí.
Jinak já vim že sem nikdo moc nepíše ale, holky (Terka a M.Š.) sou v Anglili a já se učim na závěrečky čéká mě ČS a Ájina, pomóóóc! No nic takže já se pudu asi zase učitr a omlouvám se , že tenhle blog zrovna teď nevoplívá aktivitou. Zase ale na druhou stranu pokud závěrečky zvládnu budu mít pak dva tejdny klid a ( no já i holky) budemevám sem moc psát víc, ale je tam ta podmínka že je musim zvládnout.
Jó víté tu skvělou věc dochází vám že ještě dvacetpět dní (bez víkendů devatenáct) budou prázdniny.(No jo tu chvíli ale ještě vydržíme .)
To je úplně boží, že jo? Bohužel je tu to "ale" musim zvládnuot závěrečky.
Tak se mějte já se du učit abych je zvládla. PáPá
Spočítejte kolikrát sem v takhle krátkym odstavci použila ALE!

Já tu nejsem...

25. května 2010 v 16:46 | Kajka |  ze školy
No vážně, já vám sem teď vůbec nepíšu protože se poctivě soustředim na učení. Právě se učim Češtinu a všechno chápu a všechno mi hrozně mo de. Přísahám že sem v Čéjině vážně dobrá.

Tak jo dva řádky plný lží. Jó vim že bych se měla učit, ale jak dyť to dou takový příšerný, odporný a nudný slátaniny že to prostě nejde. BŮŮŮ!!!
Tak já du čumět do učebnice a zkusim alespoň zlomek těch p****** dostat do hlavy.
Mějte se a buďte crazy!!!


učit se a učit se a učit se

24. května 2010 v 18:50 | Kajka |  ze školy
No do hajzlu! Před většinou z nás jsou závěrečky (závěrečný testy, písemky, zkoušky)! Brrrrrrrrr!

Mimochodem jak se máte? já v celku dobře až na ty testy.
No třeba dneska sme dostali písemky ze stěhování národů a křesťanství, celej tejden sem se stresovala a byla totálně vyklepaná protože sem si myslela že sem neprospěla (abyste chápali to se mi ještě v životě nestalo-nebijte mě-). A dneska si nám je učitel jen tak dovolí rozdat a tam 75%=18/24, chápete to? Takže já se stresovala zbytečně! No nesmíte to brát tak že mi vadí že sem prospěla, to vůbec, ikdyž to nechápu sem se učila jenom o přestávce.
K tématu. Teď tady nebude moc článku protože bych nestíhala sem psát k tomu se učit a k toomu chodit do stájí. Prostě ne. Nemůžete mi to mí za zlý (viď Melí), protože já chci závěrečky napsat. Slibuju že omezim i icq a face.Teď ve Čtvrtek mě čeká z matiky ta mi sice de ale i tak, a někdy příští tejden z Ájiny, víc nevim. Tak mi plsíííííík držte palečky!
Mějte se a kujů!

Stop!!!

20. května 2010 v 15:26 | Kajka |  svět
Uáááááá!!! Jak sem mohla? Jak sem na to mohla zapomenout? Vííte to někdo?

Tak, vo co de? No o to že sem děsně ale úplně totaálně povrchní! Béééééé!
Dneska se vlastně stalo tak děsně moc věcí že neni divu že sem to tak trochu vytěsnila z paměti, a ještě před chvílí sem se měla úplně božsky. De o to že naše čtvrtá kráva Barča má ve škole i doma problémy, ale to tu rozebírat nebudu asi nechce abyste se to dozvěděli.
De o to že včera sarzilo na přechodu Armela auto. Prej to bylo tak, že na dvouproudovce zastavilo jedno auto a to druhá ačkoli je to jeho povinost ne a srazilo ho. Armel je teď v nemocnici a má myslim něco se sleznou.Bože kdyby všichni někam nespěchali tak by v klidu zastavili a Armela by nikdo nesrazil.
Takže lidi ráno si třeba přivsantě tak abyste nemuseli nikam spěchat, stejně prej spěch vyvolává stres a častý stres neni zdravej!

Co může bejt lepšího?

20. května 2010 v 14:49 | Kajka |  MY
No to fakt newim. Sedim u telky na který běží Óčko, cpu se jídlem od Meca a píšu vám sem! Jo ale jednu chybku to přece jen má mohla sem sedět v KFC na Ipáku a kecat s holkama, jenže ta **** Rokoska mě zastavila zrovna když sem Terce volala a spadlo to do hlasovky a odchytla mě.Tvrdila mi že se mnou bude chtít mluvit jen chvilku, řikala mi takový pí*oviny o tom jak sem se na Ájině přestala bát mluvit a tak a že je hrozně ráda jak sem se zlepšila. No každopádně o tom mlela pěkně dlouho a já sem už pak musela jít domů a nemohla sem drbat s holkama lidi ze třidý. Bééééé!!!

Právě sem přepla na Faktor strachu je tam taková soutěž že nejdřív letěj vba na vrtulníku na  takovym rámu a musej přepižlat lano když se jim to povede spadnou do vody tam musej doplavat na skútry ty je odvezou k dalším helikoptérám z nich vedly lana po nich ste museli vylíst a sezbírat vlaječky.
Se mějte

-one hours

19. května 2010 v 16:38 | Kájísek!!! |  ze školy
Jóóó! Přesně tak, zejtra nám odpadá poslední hodina! Jupííí!
Dneska je úplně super den (neni to nějak divný poslední dobou mám pořád dobrou náladu...čekám až se něco posere), měli sme zvláštní rozvrh a byl docela fajn. Zvláštní rozvrh sme měli proto, že skoro všichni učitelé sou nemocný nebo sou prostě někde v prdeli.
=to  má bej bacil

Jo to mi připomíná že i většina mejch spolužáků je nějak nemocnejch, buďto kašlou nebo je škrábe v krku nebo maj rýmu anebo všechno dohromady, a přesto choděj do školy. Z toho vyplívá že za cvíli tu nejspíš přibude hodně článků, protože budu nachcípaná a budu se nudit doma.
=a to taky

Začíná mě bolet hlava, takže si zachvíli pudu lehnout.
Jo a v Pátek du soutěžit na ten tupej amostour, budu soutěžit Já,Jojo,Terka,Elina,Karla,Matěj, Miky,Dan,David a ještě někdo nevim kdo. Zastupujem třídu a když se nám podaří vyhrát na konci roku pojedem někam ...eh..no je to u Lipna. To znamená že se v Pátek uleju!!!
Se mějte...

Zima

19. května 2010 v 8:00 | m.š.
čusíky busíky lidičky předevčírem jsem přijela z Egypta kde bylo deně 35°  a pak tady bylo 12° brrr to byla zima. JÁ CHCI ZPÁTKY DO EGYPTA!!! pardon to sou výkyvy který mám často ale je to tak CHCI ZPÁTKY BŮŮŮŮŮ  

Arghhh! Rrrrr! Brrr! Uááá! Bhéhééé!

18. května 2010 v 17:44 | Kájulínek |  MY
Čau!
Jó sem totálně naštvaná! Máte pravdu! Jó jasně, vim že sem to podělala!
(Všimli ste si že citoslovce vyjadřují naštvanos a pak přecházejí do smutku) Tak jo o co de?
Dneska ve škole byl poměrně dobrej den, vlastně dost dobrej. Po škole sem s Niki šla do Meca. No vážně sem si myslela že se už nic némůže stát...bhe omyl(!) a totální!!!
Rozloučila jsem se s Niki a šla na metro, jedu z I.P. Pavlova na Kačerov a Na Pražskym povstání nastoupil do metra úplně total boží kluk du k němu chci ho pozdravit ale on měně předběhne "Ahoj Karolíno, skoro ses nezměnila." oznámil mi mě neznámí kluk. Byla sem z toho trochu mimo a asi to na mě bylo poznat protože mě neznámý kluk mi řek "Tak jo začneme znova, ahoj Karolíno skoro ses nezměnila, já sem Damien." No tos mi pomoh...a do prdele teď mi to došlo Damien byl můj první kluk! Chodily sme spolu když mi bylo tak devět. No vzpamatovala sem se a dšlo mi že čeká až něco řeknu "Ahoj Damiene, to nebyla zrovna lichotka."(Abyste pochopili v devíti sem byla podobná sloňátku, no vážila sem víc než bych měla). Zasmál se a řekl "Náhodou". Pak sme chvíli mlčeli a já měla čas si ho pořádně prohlídnout a musim uznat že byl hezkej! Hodně hezkej! Teda vždycky byl pěknej měl světlé vlasy tmavě hnědý oči a byl vysokej, ale teď jak vyrost a má nějaký svaly je k sežrání! No musela sem mít ve tváři zajímavej výraz... Přijeli sme na Kačerov já se rozloučila a řekla že vystupuju on vystoupil se mnou a řek " Tak se měj sem rád že sme se potkali" přijelo metro "a doufám že se ještě někdy uvidíme" zasvítila červená kontrolka a ozvala se znělka, nastoupil do metra a já mu ještě stihla zamávat. Potom odjel... no právě v čas aby neviděl že barvou připomínám prasátko.
Chvilku sem stála na místě pak přelízla pusu leskem, upravila vlasy a šla. U schodů stáli tři kluci a když se otočili všimla sem si že sou všichni hezký ale jeden z nich byl doopravdy sladkej-světle hnědý kudrnatý vlasy oříškový oči a krááásnej úsměv! Zkusila sem se vzpamatovat a přidala sem do kroku, podívala sem se na ně a usmála se, pak mě pozdravil! Jasně že bych s nim normálně začala flirtovat ale měla sem hodinový zpoždění a naši by se zase naštvali a tak sem se jenom usmála a padala domů. V buse sem o něm přemýšlela a došlo mi že sem mu aspoň měla dát číslo na mobil abych se nenudila! ACHJO!


I dont...

17. května 2010 v 18:19 | Karolína |  ze školy
...know! Poslední dobou toho máme ve škole nějak moc. Lépe řečeno je toho ve škole na mě nějak moc. K tomu ještě blog, naši mě pořád pruděj ať uklidim atd. No a prostě nestíhám!!! CHJO!

no dávám vám sem písničku od český skupiny Nightwork-slunce v duši

Sweet fruits II.

12. května 2010 v 18:52 | Kájísek!!! |  blbooosti a zajímavůstky
sladké!...sladké!...sladké? jak co..jak co...