nebreč, nemá to cenu...

TYkadlo

14. dubna 2010 v 18:21 | Kajka |  ze školy
Včera u nás byla natáčet česká televize Tykadlo, jo to je takovej ten děsně nudnej pořad. Kdo tam pude vybíraly naši třídní a já byla mezi vybranýma. U nás na škole se natáčely dva díly jeden na téma Pomoc a druhej na téma sebevědomí a podceňování se, já sem byla na tom druhym.
Probíhalo to asi takhle. 
Sme si sedli na zem na takový polštářky a pak nám Míša Mauerová-moderátorka(hraje i v ulici)-dávala ruzný otázky a my sme měli řikat svůj názor atd.. Hostem byl psycholog nevymjaksemenující a ten pak dával různý rady a typy jak si zvyšovat sebevědomí a tak.
Hele lidi taky říkal že děti který jsou rodiči doma chválený tak mají mnohem větší/vyšší sebevědobí než děti nechválené. Tak to dejte dyštak přečíst svejm rodičům nebo tak, protože nikdo nechce mít dítě který si ani troch nevěří (nebo aspoň myslim). Jo a kdyby ste mi nevěřily to stim chválením bude se to vysílat 4. května na čt1. No a když dotočily tak nám řekly ať se usmíváme a povídáme si nějak dál že už netočej zvuk ale jenom naše portréty, no popravdě byla prdel sledovat jak se všichni podvědomně začali upravovat přendavat si vlasy a tak...
No tvrdly sme tam asi tak hoďku a čtvrt a to samotný natáčení byla docela prdel ale ten samotnej pořad je děsná nuda!
ale kdyby ste mě někdo chtěl hodně vydět tak teda 4.května na čt1, PáPá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám líbí víc?

Miley Cyrus 0% (0)
Avril Lavigne 16.7% (1)
Zac Efron 33.3% (2)
Ashley Tisdale 0% (0)
Michael Jacson 50% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama