nebreč, nemá to cenu...

Prázdniny....ách...jo...

29. dubna 2010 v 19:53 | Kájísek!!! |  MY
Bože, dneska je 29. Dubna jestli se nepletua prázdniny (jako ty letní) začínaj až...až...až myslim že 26. Června. No co je tohle za spravedlnost žádná, co za vola dalo ty přihlouplý prázdniny ( no né že bych je neměla ráda, ale začínaj moc pozdě a tím pádem logicky končej moc brzo- bhé bhé bhé-) dalo na tak přihlouplý datum. Chjo!

Ták, správně v klidu vydechni a můžeš znovu začít.

Takže, ahoj lidi, se máte ? Já v celku dobře.
K tématu: Proč je tenhle článek zařazenej k tématu týdne které zní "Moře"  a proč tento článek začíná takto ? Je to jednoduché o Letních prázkách jedu k moři a o ni sou strašnlivě moc za dlouho (ty prázdniny) . Teda takehle měli sme letět někam na nějaký teploučký ostrůvečky, ale nikdo neví jak to bude s tou Islandskou sopkou a jestli už bude bezpečné lítat. Ňo a tak máme náhradní plán že se vydáme k moři do Německa na ty severní ostrůvky. Byli tam známí a prej je to tam boží!

mapa severního Německa

No tak někam tam na sever nevim přesně kam. Ale víte co mě dostalo úplně nejvíc? Ne. Voni tam volně plavo živí(!) tulení. Boží!
Tak toť vše o mé toze po prázdnínách.

Dneska sem měla recitovat na čétině část z Erbenova Vodníka a víte vy co(?) já se na to totálně  vysrala a nenaučila jsem se to.
-Učitelka řekla: "Tak a máme tu recitační ukázku, Karolíno jsi připravená?" Ne! "No víte pani učitelko já to nemám!" odpověděla jsem. " Jak to Kájo?" začala učitelka "víš že to znamená zapomenutý a nesplněný úkol a musíš to dodělat." Jo. "ano, paní učitelko" odpověděla jsem."
No ehe...duchaplný text že. máti zase vyšilovala že mám další zapomenutí a tak no super završení dne. No ještě mi může přijít esemeska že závěrky z ježdění skládám místo příštího tejdne zejtra, protože se to prohodilo již spoustě lidem.

(Včera sem četla na jednom blogu- konkrétně na delamrambajs.blog- jak furt pužívá tři tečky a tak... a že to je děsný ale ono to bez nich prostě nejde něco si hold domyslet musíte...)

Jo a lhala sem, to neni vše o mé touze po prázdninách tady máte dve boží obrázky:

- e...e...e... právě mi pípá mobil co tam tak asi bude...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký máte nejradši roční období

Jaro.
Léto.
Podzim.
Zima.

Komentáře

1 Shara Shara | E-mail | Web | 29. dubna 2010 v 20:39 | Reagovat

Dobrý článek, ale já osobně bych si vybrala cestu někam a jich, než na sever :)

2 Kájulísek Kájulísek | Web | 2. května 2010 v 19:49 | Reagovat

To já asi taky a kdybych si mohla úplně vybrat na 100% bych jela do afriky, no ale já si zase tolik vybírat nemůžu a budou tam tuleni což je taky absolutně super! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama