nebreč, nemá to cenu...

Noc...

19. dubna 2010 v 20:06 | Kájínek |  "kouzla"
Hojky lidi,
právě sem četla knížku jmenoje se to Označená-škola noci I a psala to P.C. Castová se svojí dcerou Kristin Casrovou. Ta knížka je moc pekná, je o upírech! -(už sem zmiňovala že miluju ale vážně úplně zbožňuju fantasy?..Ne?..no tak to už aspoň víte.-!
Škola noci je o tom jak prostě normal holku který se naprosto posral život because od nich zdrh její táta a její matka si vzala nějakýho církevního vola, její kluk se začal pravidelně vožírat a ještě jí zahnul s její nejkámoškou označej jako upíra a o na se musí přestěhovat na něco jako internát pro upíry-maj tam školu,koleje kostel,zahrady,hřiště...no prostě je to takový upíří městečko ve městě.(Docela hodně dlohá věta, jo já vim) No a proč to souvisí s tématem týdne? Protože voni ta upíři uctívaj bohyni Nyx=bohyně noci (mimochodem víte jak se to skloňuje? ne nevíte...takže když chci napsat třeba  její  chrám tak to bude Nyktin chrám divný co?). No a prostě je hustý v co všechno člověk může věřit.
Já věřím v sebe což se projevuje tak že si každej den ráno před zrcadlem říkám že sem nejlepší, nejúžasnější no...a... prostě best-zkuste to je to prdel-!!! No a protože sem to vymyslela já, budeto třeba...ehe...no...jo...jasně už to mám...možná...tak jo bude to Kájínkysmus! dobrý ne?
Jo a důležitou součístí KÁJÍNKYSMU je víra v dobrou věc a optimismus. Tak se mějte a věřte si!

P.S. Knížku označená vyskoušejte je fajn je i dvojka a to se menuje Zrazená (myslim) a na závěr tu máte prvotřídního upíra!
hnusný!!!
obal knihy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama