nebreč, nemá to cenu...

Březen 2010

Easter

31. března 2010 v 18:27 | Kááájínek |  MY
n a v noci budu spinkat protože když du do školy tak v Pátek sem pak vždycky pěkně ztahaná. Taky se neuvěřitelně těšim na Elouše ( Eliáš můj druhej jedno roční bratránek), on je tak děěěsně roztomilej že to snad ani neni možný!!!

No uznejte neni roooztomilej?
No a pak máme hromadu úkolů který si z velký většiny opíšu. Jééé právě někdo zvoní, tak já du otevřít...

...Hele PáPá lidi já du s Ánískem ven mozná něco připíšu a když ne tak se mějte a užijte si Velikonoce PáPá!!!

Obr proti trpaslíkovi

30. března 2010 v 19:23 | Kájísek!!! |  ze školy
Šprtám se na test z historie a právě si čtu o řecko-perských válkách který mě docela zaujali.
Tak například  Peršané měli podle starověkých pramenu 1,5 milionu vojáku oproti 4-6 tisícům řeckých vojáků .
Thermpyly
V soutěsce u Thermpoyl došlo ke druhé bitvě, Řekové vybrali toto místo pro boj s Peršany. Dlouhé dny odrážely nátlaky peršanů až do doby kdy se díky něčí zradě Peršané dostali Řekům do zad. Poté už byl boj s jistotou prohranej. Spartský král Leonidás poslal své spojence domů aby je uchránil před smrtí a se spartou zůstal až do konce, všichni padli mrtví.
Themistokl přesvěčil Athéňany aby opustily své domovy a vydali se na ostrov salamínu. Peršani Athény zničily.
Plataje
Řekové kteří byly na ostrově s mohutným loďstvem se rozhodli pro lest porazily na vodě peršany a Perský král Xerxes se dal na ústup s částí svého vojska. Větší část jeho vojska ale zůstala poblíž Athén ale Athéňané se opět rozhodli pro lest a řeli jim že je hodlájí hnát tak dlouho dokud nevyhladoví. Peršané vyděšeni z předchozí bitvi uvěřily a dali se na útěk.

Řekové vayhráli a zachránily jak svoji svobodu tak základy celé evropské civilizace.
  
Udivuje mě že Řekové vyhráli i proti takový přesile museli bejt dos chytrý!!!

Primáti

29. března 2010 v 17:51 | Kajka |  Ekologie a Zvířátka
Ve škole se na přírodovědě v poslední době bavíme o primátech. opice, poloopice a lidoopi (sou ty nejzákladnější).

šimpanz učenlivý

No a mě tak napadlo jak to vlastně bylo s vývojem člověka?
Začnu takhle:
Někteří lidi věřící v boha si tak vyřešily spoustu složitých otázek jako jsou:
-Jak vznikl vesmír?        _Stvořil ho Bůh.
-Jak vznikl člověk?         _Stvořil ho Bůh.
-Jak vzniklo rostlinstvo? _stvořil ho Bůh.
atd., ale podlemě prostě nemaj sílu to řešit a proto si takhle odpovídají na všechno. Lidi co jsou jako já zajímá jak to všechno vlastně bylo ale zatím nevíme přesné odpovědi Bohužel.

Další lidé si myslí že se člověk vyvinul z opic. Myslí si to proto že primáti jsou nám nejpodobnější skupina savců. Na příklad gorilí DNA je z 95-98% shodné s člověčím. A také jsou vysoce inteligentní.

No a poslední skupina do které se můžu počítat i já zastává názor že se člověk vyvinul z podivného hmyzožravce jmenující seho Tana. Tato skupina se domnívá že opice šli na jednu vývojovou stranu a lidé na druhou. př.

lidé opice
Tana obecná

A pak existuje trocha lidí kteří mají nějako svojí vlastní teorii, pokud mezi ně patříte tak sem do komentů tu teorii napište protože mě to zajímá. Děkujů!!!
PáPá

Budu zvracet!!!

28. března 2010 v 20:15 | Kájísek!!! |  MY
Dělám si prdel, teda teď už jo včera touhle dobou tomu tak bylo.
Takže včera sem ještě s Aj byla na matějský a byly sme i na Boosteru a ostatních věcech na zvracení, ale mě osobně se nejvíc líbila Kamikaze ta byla úplně božííí!
, sice je to primitivní kýčový srdíčko z plastu na kterym je napsáni: I love you, ale i tak z toho mám radost.

Jo taky bych málem zapoměla že M.Š. měla v Pátek oslavu narozenin. Sme na ní plánovali že budeme vyvolávat duchy(né žebych na to věřila ale mohla bejt prdel) a potom půjdem na hřbitov, jo a taky že si před tim všim pustíme horor.
Pustili sme si horor Metro, no a když sme ho dokoukali přestala venku i ta děsivá bouřka, takže sme mohli začít s vyvoláváním duchů a potom jít na ten hřbitov. Jenže ty sraby holky když sme se dokoukali se začli různě vykecávat že se jim nechce atd. takže z toho nakonec nic nebylo.
ŠMEJDI!!!


 Jo a M.Š. ještě jednou všechno nejlepší a hodně kluků a kámošek!!!

Típni to!!!

25. března 2010 v 20:00 | Kááájínek!!! |  MY
Dneska byla ve škole celkem ulejvárna už jenom proto že první dvě hoďky sme měli...ehm...jak to oni nazývali?...eh...Už vim seminář o kouření. Ten seminář mě zaujal proto že byl o něco jinej než ty ostatní semináře a přednášky, to že byl jinej spočívalo v tom že ty lidi co to tam šli přednášet nám nic nijak nezakazovaly ani nám necpali svoje názory jako to dělaj všichni ostatní, jen nás seznamovali s FAKTY co se týkají kouření. Jo a taky dávaly člověku prostor aby si na to vytvořil svůj vlastní názor!
Řikaly nam např. o tom
 -co jeto vlastně za svinstvo je v tom okolo 700ti aditiv(přidanejch látek)který např. zvyšujou   závislost.
 -obsahujou Deht kterej když se za ty roky nahromadí, vytvoží v těch  plicích něco co se hmotou podobá asfaltu 
-a dále...
  tipněte si: který plíce sou kuřákovi?

a teď zblízka...
humus co?

Česká koalice proti tabáku

Je to společnost od který sme měli tu přednášku její stránky pokud to někoho zajímá zní bezCigaret.cz.


Vzhledem k závažnosti a naléhavosti problematiky kouření se rozhodla Česká koalice proti tabáku vypracovat interaktivní preventivní programy a stát se tak pomocníkem školám v jejich preventivní činnosti. Hlavním cílem seminářů je děti a mládež informovat nejen o zdravotních následcích kouření, ale i o sociálních aspektech kouření, marketingových strategiích a o závislosti jako takové.

Tohle je zkopírovanej úvod z jejich stránek.
V současné době nabízejí dva programy:


Podle mího názoru je to hodně dobrej program (mysli tim Típni to, to 2. sem neviděla), a doporučuju se na to mrknout. Je to zajímavý.

Tak PáPá,
a nekuřte protože tak ubližujete sobě i druhejm, a věřte bohužel to neni jen tupej kec.ŠKOLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

24. března 2010 v 18:27 | Kájísek |  ze školy
Tak jo, tématem tejdne je škola, no napsat na tohle téma článek je i neni jednoduchý protože do školy chodim každej den ale to téma je takový... no...eh...obyčejný ale tak co aspoň něco napíšu.

Dneska sme měly oprvní hodinu tělák no a zase nás otravovali tou tupou gymnastikou! UÁÁÁÁ!!! Neumim jí, konkrétně sme tentočkovali přiblblý stojky.

Jinak docela normální den až na to že sme počítaly toho tupýho matematickýho klokánka, FŮŮŮJ celejch 60 minut matematiky bléééééé!!! Tam vždycky v úvodu píšou že máme před sebou úkol který Má dalších nevim kolik lidí po celém světě. Tak se chci zeptat jestli ste ho počítaly taky?
jo taky mám k tomu jednu stížnost klokan takový hezký roztoilý zvíře a voni po něm pojmenujou takovo ošklivou neroztomilou matematickou soutěž, no uznejte chudák klokan.
Proti
Tak pápá, a pokud ste klokana psali držim palce ať dopadnete co nejlíp!!!

slušně řečeno: MUSLIMOVÉ A ROMOVÉ

23. března 2010 v 19:03 | Kajka |  svět
V naší zemi žije asi 10,3 milionů lidí.
  • V roce 2002 průzkumi zjistili že 59% je nevěřících, 27% křesťánství a 14% ostatní.
  • Teď 52% nevěřících 34% křesťanství 5% islámismus 9% ostatní.
Je to tím že v naší zemi přibývá Muslimů kteří jsou křesťansky nebo muslimsky založení.
Tady máte jedno video o evropské kultuře která nevědomky bojuje s kulturou romskou a muslimskou-
Já nevim co bych vám k tomu ještě měla říct, názor si na to každej musíte udělat sám, jenom vám připomenu že když projdete kolem domku cikánů nebo muslimů je všude bordel a neuvěřitelně to tam smrdí, děti cikánů nebo muslimů sou většinou neuvěřitelně nevychovaný a sou to děsný spratci (např. V autobuse si sednou a devadesáti letou babičku nechaj stát). Chcete snad aby to takhle vypadalo i u vás? Pokud ne šiřte to dál a mějte aspoň dvě děti, stejně sou jedináčci většinou nevychovaní spratci.
V tomhle článku nechci nikoho urážet ani nemyslim nikoho konkrétně, chci říct že vím že existujou i slušný výchovaní romové i muslimové ale bohužel se to nedá říct o všech.

weekend

21. března 2010 v 19:41 | Kája |  MY
Končí víkend a s nim i tejden který se u mě dá kupodivu shrnout jako docela úspěšnej! Víkend byl super, bylo teplo a i když u nás na chalupě byli docela velký zbytky sněhu a menší povodně, byl super. Zejtra se neučíme, protože naše třída de někam na nějakou tupou soutěž Amostour kam se mi ani trochu nechce ale znamená to ulej se ze školy takže fajn!
Hele lidi já musim, mám ještě něco z matiky a estetiky, PáPá

sedim doma a nudim se....

19. března 2010 v 21:51 | Terka |  blbooosti a zajímavůstky
Ahůůůůj lidi,
sedim doma a nudim se... napadlo mě že bych mohla na webu vyhledat nějaký obrázky krav... já vim.. ale když už se jmenujeme cool krávy..


Funny Picture - Cow Dolphin


Tak ahoj lidi.. furt se nudim ale už je to lepší..

T(r)est!

18. března 2010 v 18:59 | Kájulínek |  ze školy
Dneska jsem dostala test z historie konkrétně ze sedmi divů světa děs, byli tam slepý mapy a tak ... No ale byla sem nejlepší ze třídy s úžasnými 12 z 18 děsný co? A to sem byla nejlepší.
Dále sme psali test z Čéjiny na větný členy a Bibly. Věděli jste že prvních pět knih mojžíšových se nazývá Pentateuch, Židé tuto část nazývají Tóra. To je asi tak jediná věc co sem si zapamatovala. Jinak ve škole byla opět nuda, překvápko že.
U mě je to přesně naopak ( zvlášť v obličeji)
Tak já si letim dělat úkoly protože opět nestíhám. PáPá