nebreč, nemá to cenu...

Spaníško ve škole...

15. února 2010 v 18:52 | Terka |  ze školy
Čauky,
V pátek dopoledne jsme kreslili plakáty týkající se ZOH Vancouver 2010 vše bylo oukej..
po škole jsem dojela dom a vzala jsem si věci na spaní do školy. Když jsem přišla do školy a dala jsem si věci do třídy přiběhla Bára s Kájou a šli jsme do Meka. Tam jsme si dali chicken- meníčka s ledovim kafem...ůůů.. trochu divná kombinace ne?!? xDno nic... když jsme to skoro všechno sežrali tak mi Bára hodila kousek salátu do kafe.. :-( ale neváhala jsem a hned jsem vzala kousek salátu a hodila ho Káje do kafe.. :-) Kája salát hodila Báře do kafe a já vzala kousek "hambáče" a chtěla jsem ho Báře hodit překvapivě do kafe... a Kája na mě: " To neuděláš, je to až moc krutý" .. a já na ní: " myslíš??" A vzala jsem kousek " hambáče" a hodila ho "tam"... :-))))))) xDDD MOHLI JSME SE POSR.... SMÍCHY !!! COOL..
A v tu chvíli nás něco napadlo.. Do Bářinýho kafe jsme naházeli všechny věci co už jsme nechtěli žrát.. viz. hrany, hambáč, kečup..... (Bára dobrovolně)
Když už to bylo všechno smíchaný, přišla Joska a my jí dali napít... málem to na nás vyplivla.. :-)))) ¨Tlačil nás čaas a tak jsme šli do školy..

Ve třídě jsme přestěhovali nábytek aby se tam dalo spát ale my jsme si stejně vyhradili místo na patře.. Až se tam postupně všichni schromáždili tak jsme se 6. a 7. r. sešli v aule. Tam jsme dělali různý disciplíny podobný těm co jsou ve Vancouveru. Potom jsme hráli proti sedmákům různý normal hry viz. vybika, přehazka florbal... všechno vyhráli sedmáci.. :-) ¨

Ale to nej bylo až úúúpe večer.. Byla diskoška s bezva písničkama.. ne to co bylo před rokem.. (samí metalový vykopávky)
teď to byli samí novinky.. coooooooool!! ¨
V půl jedný jsme museli do tříd a spát jsme šli spát ve čtyři.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama